Vyhledat volná místa

Příjezd:

Odjezd:

Adults:

Children:

 

 

Searching...

6 days ago

Chata Luna

PŮJČOVNA KOLEČEK
Další atrakce na Luně! Zahájili jsme provoz půjčovny koleček. (Pro specialisty pracující ve stavebním průmyslu se jedná o jednomužný stroj zvaný tůčko neboli kotouč). Jedná se o světovou novinku na poli fitness a zdravého životního stylu. Při chůzi s kolečkem si procvičíte nejen nohy, ale i ruce, břišní a zádové svalstvo. Doporučuje deset z pěti odborníků! Cena 50 Kč na hodinu anebo 200 kč na den. Pro začátečníky pořádáme kurzy jízdy s kolečkem.
...

View on Facebook

2 weeks ago

Chata Luna

DOMÁCÍ MAZLÍČCI VÍTÁNÍ
Cestujete-li nebo se vydáváte na dovolenou se svými domácími mazlíčky, v naší chatě jste vítáni. Tímto bychom chtěli požádat naše ctěné hosty, aby si z důvodů omezené nosnosti postelového roštu nebrali větší kusy (viz. fotografie) do postele. Kdo to má furt spravovat!
...

View on Facebook

3 weeks ago

Chata Luna

PO PRÁCI LEGRACI
U nás za horami je zvykem, že si dělný lid po dobře vykonané práci užije něco zábavy. A tak jsem se tu všichni sešli na baru při písničce. Radost nám mírně kalilo rozladěné géčko na kytaře, jelikož jak je široké veřejnosti známo, zápasníci oplývají absolutním hudebním sluchem.
...

View on Facebook

4 weeks ago

Chata Luna

ODBORNÁ MONTÁŽ
Ve spolupráci s vědci z oddílu zápasu HK se podařilo vztyčit světelnou reklamu REBEL. Nutno podotknouti, že odborný montážní pracovník instalující světelné zařízení není členem oddílu, pouze členem fanklubu. Tímto Vás všechny zveme na pivo. Na čepu máme REBEL ORIGINAL PREMIUM.

Jedná se o světlý ležák, který vyniká plnou hořkou chutí a výrazným chmelovým aroma. Pivo se vyrábí tradiční technologií, typickou pro česká piva. Kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepech.

Obsah alkoholu: 4,8 % obj.
IBU (hořkost): 27
Kvašení: spodní
...

View on Facebook