Vyhledat volná místa

Příjezd:

Odjezd:

Adults:

Children:

 

 

Searching...

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: (#200) Provide valid app ID
Type: OAuthException

12 months ago

Chata Luna

SJEZDAŘSKÁ SEZÓNA UKONČENA
Dnes jsme se byli rozloučit se zimní sezónou ve Ski aréně Zieleniec. Využili jsme meteorologické situace, kdy napadlo 15 cm prašanu a navíc teplota, tlak a rosný bod vykazovaly optimální hodnoty a tak jsme si dnešní den pěkně zalyžovali. Na závěr následoval slavnostní oběd na Masaryčce. Radost nám kazilo pouze pivo Budvar, které tam mají na čepu. Takže sjezdovky si už k nám neberte. Avšak podmínky na běžky jsou stále optimální. Dále upozorňujeme motorkáře na souvislou vrstvu ujezděného sněhu, tak si raději vezměte sněhové řetězy.
...

View on Facebook

1 years ago

Chata Luna

JARNÍ LYŽOVÁNÍ
Poslední 2 týdny nás zde v Orlickém Záhoří pronásleduje slunečné počasí. To však přináší závažné následky jako např. válení v lehátkách, rakvičky se šlehačkou, káva a aperol spritz atd... Sněhové podmínky jsou v poho – ráno zmrzlo a odpolko roztátý firn. V plném provozu jsou ski areály Deštné, Zieleniec, Říčky a Černá Voda. Sjezdovky jsou narvané někdy i 17 lidmi a tak je nutné se občerstvit na sluníčku v lehátku. Pro běžkaře se ještě dá jezdit podle lesa na Černou Vodu a nebo na hřebeni, kde je sněhu dost. Akorát v lese je sníh špinav od jehličí. Tento týden máme ještě otevřeno, ale pozor 1.4.2022 – 3.4.2022 budeme provozovat romantiku a tak bude zavřeno. Tímto žádám všechny kumpány, aby se ve výše uvedeném termínu chatě Luna zdaleka vyhnuli.
...

View on Facebook

1 years ago

Chata Luna

SNĚHU JE STÁLE DOSTATEK
V dnešní arabesce se pokusíme zodpovědět váženým čtenářům otázku, zda je u nás v Orlických horách dostatek sněhu. Za tímto účelem jsme sestavili tříčlenný průzkumný tým a dostatečné technicko-taktické vybavení. V 15 hodin a 27 minut vyrazilo vrcholové družstvo na sněžný průzkum. Po zdolání sjezdové tratě jsme prudce zabočili vpravo, přímo do volného terénu. Zde jsme použili techniku skoku po nohách a měřili hloubku zaboření. Po exaktním vyhodnocení měření jsme došli k jednoznačnému závěru: K DNEŠNÍMU DNI JE ZDE SNĚHU DOSTATEK.
...

View on Facebook