Vyhledat volná místa

Příjezd:

Odjezd:

Adults:

Children:

 

 

Searching...

1 week ago

Chata Luna

ČEKÁNÍ NA JARO
V zimních měsících často trpí tělo i mysl. Ztracenou rovnováhu můžete zvlášť v této části roku najít při speciálním cvičení drsných horalů. Tato tajná nauka pomáhá udržet i v tvrdých klimatických podmínkách místním obyvatelům pružné tělo a veselou mysl. Udržováním polohy ležícího tygra © dochází k uvolnění svalového napětí a ke zvýšené detoxikaci vnitřních orgánů a velmi rychle se vylepšuje flexibilita svalů a vytrvalost i odolnost organismu. Prosíme promiňte nižší kvalitu snímku. Článek byl psán ihned po cvičení, rukou nejistou, a tak došlo k jeho pokaňhání.
...

View on Facebook

4 weeks ago

Chata Luna

RYCHLOST = RADOST
Dnešní typicky jarní počasí nás opět vylákalo na hřeben Orlických hor. Naše dvoučlenná expedice ve složení (z vrozené skromnosti uvádím pouze iniciály) KIng. MV a VV si vytyčila vskutku vysoký cíl. Ano milý čtenáři, nebylo to nic menšího než prvosjezd nové sjezdovky v Orlickém Záhoří na běžkách. Dílo se zdařilo a tak bude tento výkon navždy zapsán zlatým písmem v historii sportu lyžařského. Na závěr snad jen pár čísel: délka 1285 metrů, teplota -2 stupně celsia, převýšení 248 metrů, průměrná tepová frekvence 145, maximální rychlost 32 km/h, počet pádů 6 kusů.
...

View on Facebook

1 month ago

Chata Luna

Orlické hory 🙂

Foto: Honza Řeháček
...

View on Facebook

2 months ago

Chata Luna

TEPLOTA, TLAK, ROSNÝ BOD VŠE OK
Touto notickou si dovolujeme oznámit ctěnému publiku, že podmínky k provozování sportu lyžařského jsou lákavé. Na své si tak přijdou jakou pravý sportsmeni (Já) výběrem trasy s náročným výškovým profilem a značnou délkou tak i starší lidé (Horny), kteří si vyberou trasu po rovině či s kopce a s délkou odpovídající jejich pokročilému věku. S pozdravem SKOL HO, se loučí Gustav Anděl, hoteliér v depresi.
...

View on Facebook