Vyhledat volná místa

Příjezd:

Odjezd:

Adults:

Children:

 

 

Searching...

2 weeks ago

Chata Luna

BIKE ARENA ZIELENIEC
Včera se ve sportovním areálu Zieleniec konala akce k ukončení cyklistické sezóny. Na této sportovně kulturní akci samozřejmě nemohli chybět reprezentanti Bedřichovky drsní bajkeři P + M. Počasí bylo výtečné, taktéž i jezdecká forma a tak jsme si parádně zajezdili. Na závěr nechybělo pivko a opékaní, zajištěné pořadateli akce. Jediným mráčkem na jinak skvělé akci byla skutečnost, že nás nesvezli na koni s odkazem na náš pokročilý věk. Možná jsme se ale ztratili v překladu a důvodem bylo, že hezké a urostlé mládence na koni nevozí.😁
...

View on Facebook

2 weeks ago

Chata Luna

OZNAMUJEME POKLES VENKOVNÍCH TEPLOT
A je to tady. U nás na Bedřichovce bylo příjemných -3 celsiových stupňů. Již pohled z okna napověděl, že dnes bylo v noci pod nulou (Pro zápasníky autor příspěvku připomíná, že se jedná o nulu na teploměru používající stupnici pana Anderse Celsia 8. 12. 1701 – 6. 5. 1744 a ne restaurace Nula na Pankráci.) Jaké z toho plyne poučení? Začíná sezóna svařeného vína. Přijďte pobejt!
...

View on Facebook

1 month ago

Chata Luna

BABÍ LÉTO NA LUNĚ
Přijeďte si na podzim pořádně odpočinout od shonu všedních dní. Právě nyní zde panují ideální podmínky k poznávání unikátního údolí Divoké Orlice. Přes den si můžete užívat krásných podzimních dní ať už pěšky, na kole či na motorce. A večer se sejdeme na baru, kde máme řadu lahodných lektvarů, jak pro dámy tak pro pány.
...

View on Facebook