Vyhledat volná místa

Příjezd:

Odjezd:

Adults:

Children:

 

 

Searching...

2 weeks ago

Chata Luna

OSVĚTLENÝ BĚŽKAŘSKÝ OKRUH
Ctěnému publiku si dovolujeme oznámit, že osvětlený běžecký okruh je upravený a sníh je perfektní. Osvětlení je v provozu každý den od setmění do 20:45. Pro ty kdo to u nás nezná tak u chaty se nachází čtyři a půl kilometru dlouhý běžecký okruh, a je tedy nejdelším osvětleným běžkařským okruhem v České republice. Trasa vede mezi místními částmi Jadrná a Bedřichovka. Trať je obousměrná s úpravou pro klasiku i bruslení. Vstup na okruh je zdarma a díky minimálnímu převýšení (dneska mi to tedy nepřipadalo) je trať vhodná pro rodiny s dětmi i začínající běžkaře.
...

View on Facebook

3 weeks ago

Chata Luna

MODNÍ TRENDY NA LUNĚ
Nevíte co si obléknout na hory? Chata Luna pro Vás připravila módní okénko. Krása a styl může být pro každého z Vás! Pokud chcete u nás na vsi vypadat opravdu dobře, tak ve Vaší výbavě nesmí chybět ikonický model zimní čepice vzor ZMIJOVKA. Při každé příležitosti budete vypadat úúúúúžasně. Jo a abych nezapomněl napadl sníh a my jsme připraveni: Jak jsou naše cesty zavátý, tak vezmem vidle, a nebo lopaty ….
...

View on Facebook

4 weeks ago

Chata Luna

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021
Do nového roku Vám přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí. Na okamžiku zachyceném fotoaparátem vidíte, že stále stojíme pevně nohama na zemi a jsme stále připraveni poskytovat Vám profesionální ubytovací a gastronomické služby na nejvyšší úrovni. Těšíme se na Vás v novém roce 2021. A na závěr chvilka poezie: Ať je léto nebo zima, na Luně je vždycky príma.
...

View on Facebook

4 weeks ago

Chata Luna

LYŽOVAČKA CZARNA GÓRA
V sobotu jsme byli vyzkoušet lyžování v polském středisku Czarna góra (czarnagora.pl/) vzdáleném cca 40 minut jízdy vozem značky ford fusion. Dopoledne hodně lidí, ale ode dvou již bez front. Na závěr tip jak ušetřit na horách. V Czarne góre stojí svařené víno 15 zlotých což je 90 Kč a u nás na Luně 45 Kč. To je při průměrné spotřebě 8 svařáků úspora pěkných 360 Kč. Z toho je jasné, že 4 členná rodina ušetří pěkných 1,440 Kč a to se vyplatí. Spořením s Lunou k bohatství!
...

View on Facebook