Vyhledat volná místa

Příjezd:

Odjezd:

Adults:

Children:

 

 

Searching...

7 days ago

Chata Luna

VŠE VZORNÉ
„V březnu někdo přišel s tím matematickým modelem a v srpnu někdo, sice byl to ten samý člověk, ale už přišel v nějakém čase. A ti, kteří měli přijít, nepřišli.“ Tato věta zmobilizovala hlídku finanční stráže k vykonání kontroly ohledně dodržování nařízení strany a vlády. Až na krátkou přestřelku na začátku kontroly, tato proběhla v přátelském duchu. Prošli jsem se ctí. V protokole o proběhlé kontrole se skví věta „Vše vzorné“.
...

View on Facebook

2 months ago

Chata Luna

ROSTOU!!!
Už je to tady! Po krátkém, ale intenzivním průzkumu bojem, byl zjištěn hojný výskyt hub. Především se jednalo o houby z třídy Agaricomycetes a to konkrétně (nebojme se nazývat věci pravým jménem) jedince druhu Boletus edulis. Mimochodem houbové rizoto k večeři bylo výtečné.
...

View on Facebook

3 months ago

Chata Luna

PŮJČOVNA KOLEČEK
Další atrakce na Luně! Zahájili jsme provoz půjčovny koleček. (Pro specialisty pracující ve stavebním průmyslu se jedná o jednomužný stroj zvaný tůčko neboli kotouč). Jedná se o světovou novinku na poli fitness a zdravého životního stylu. Při chůzi s kolečkem si procvičíte nejen nohy, ale i ruce, břišní a zádové svalstvo. Doporučuje deset z pěti odborníků! Cena 50 Kč na hodinu anebo 200 kč na den. Pro začátečníky pořádáme kurzy jízdy s kolečkem.
...

View on Facebook

3 months ago

Chata Luna

DOMÁCÍ MAZLÍČCI VÍTÁNÍ
Cestujete-li nebo se vydáváte na dovolenou se svými domácími mazlíčky, v naší chatě jste vítáni. Tímto bychom chtěli požádat naše ctěné hosty, aby si z důvodů omezené nosnosti postelového roštu nebrali větší kusy (viz. fotografie) do postele. Kdo to má furt spravovat!
...

View on Facebook