Vybavení a služby

Pro vaše pohodlí a báječné prožitky vOrlických horách.

Pro našeho hosty poskytujeme služby, které uspokojí nejen požadavky individuální a rodinné dovolené, ale zároveň nabízí vše potřebné pro zajištění škol v přírodě, lyžařských kurzů, cykloturistiky, turistiky, firemních akcí a pobytů pro kolektivy.

Horské bistro

pizza, polévky, pivo, limo, víno, kořalka, káva

Bistro s výhledem na Orlické hory a pohodovou atmosférou. V létě je vám k dispozici zahrádka a v zimě se ohřejete u krbových kamen. V naší nabídce najdete rychlé občerstvení jako je pizza z pece a nebo několik druhů hustých polévek.

Zastavte se u nás s přáteli jen tak na kávu či na dobré pivo Rebel. Nebo si vychutnejte sklenku vína či vychlazeného prosecca. Nejen pro pány máme připraven široký výběr kořalek a likérů. U nás jste vždy vítáni!

Bistro Orlické Záhoří
Orlické Záhoří sjezdovka

Společná kuchyně

Uvař si co umíš

K dispozici je vám velká (22 m2) vybavená společná kuchyň, ve které si můžete kdykoliv sami uvařit. Kuchyně je kromě nádobí vybavena základními spotřebiči – 2x elektrický sporák s troubou, 2x lednice, myčka na nádobí, 2x mikrovlnka, rychlovarné konvice, toustovač. Pro větší skupiny máme k dispozici i velké hrnce pro společné vaření. Přímo v kuchyni je jídelní kout či můžete využít vedljší jídelnu pro 40 osob.

Venkovní ohniště

Posezení u ohně spojuje

Hvězdná obloha a plápolající oheň má své neodolatelné kouzlo. Připomíná nám, odkud pocházíme a co nás provázelo po tisíciletí. Pro našeho hosty máme k dispozici ohniště s překrásným výhledem na horské pastviny a horské hřebeny.

Rádi byste opekli buřty, grilovali hermelín či zeleninu? Tak právě pro vás je ohniště vybaveno otočným roštem nebo si můžete zapůjčit pruty na opékaní špekáčků.

Venkovní ohniště horská chata Orlické Záhoří