22 Km 2h 15min 735 m
singletrack Stronie Slaskie 35 km od chaty Luna

Pestrá trasa, která potěší všechny bajkeři (podle vzoru jeleni) na které se střídají různé druhy povrchů a typů cest. Singletracky, polní a lesní cesty a pro chuť trochu asfaltu. Na tomto okruhu otestujete jak vaši kondici tak i jezdeckou techniku. Místy náročná stoupání, ale také sjezdy s klopenými zatáčkami a terénními vlnami. Třešinkou na dortu je dlouhý technický sjezd od kapličky nad obcí Biala Woda do městečka Stronie Slaskie s převýšením 400 metrů.
Trasa se částečně překrývá s okruhem Rudka, který končí přibližně 200 m od hlavního nástupního místa okruhu Stronie Śląskie (průsmyk Janowa). Dále vede napříč lyžařskými sjezdovkami, kde je třeba dávat pozor na křížení s jinými sjezdovými tratěmi.
Výlet můžete zahájit na jednom ze čtyř parkovišť : parkoviště v průsmyku Puchaczówka se zastřešeným odpočívadlem a samoobslužným servisním místem jízdních kol, parkoviště nad vodní nádrží v obci Stara Morawa (je největší), malé parkoviště se zastřešeným odpočívadlem u nástupního místa na okruhu Rudka, místo vyhrazené pro stání několika aut v průsmyku Janowa, vzdáleném přibližně 200 m od nástupního místa na okruhu Stronie Śląskie.

TIPY:
1) Lze napojit singletrack Mezihoří a celková délka trasy pak bude 50 km.
2) Perfektní koupačka v přehradě Stara Morawa.