10 Km 1h 20min 155 m
singletrack Zdobnice 18 km od chaty Luna

Více jak 10 km trailů všech obtížností vám umožní poznat skrytá zákoutí ukrytá přímo v srdci Orlických hor. Hlavní nástupní místo je u požární nádrže ve Zdobnici v Orlických horách. U nástupního místa naleznete také cvičný trail, pump track, servisní stanici a dobíjecí stanici elektrokol.

Kluci z kapely říkali, že trasa je navržena dle prověřené metodiky a po celou dobu jízdy se jede v zatáčkách a tak si určitě užijete spoustu zábavy.

Popis tras:
1. Pump track – jízda na pump tracku napoví jak vést kolo při různých úhlech a odklonech trasy.
2. Cvičný trail – 0,15km – ideální na rozcvičení před jízdou v ostrém terénu.
3. Jelení trail – 1,2km – klesací trail – vysoký les střídá nejhustší houštiny, příjemné svezení. Mírná obtížnost.
4. Želva – 2.36km – stoupací trail – jediný v areálu. Dostane vás na hřeben Valčenky. Proč se jmenuje želva, poznáte cestou nahoru…
5.Rampušák – 2,04km – klesací trail – rozvážností zimního vládce hor vás bezpečně dovede do údolí. Nejdelší trail, největší sklon klesání. Střední obtížnost.
6. Kačenka – 1.12km – klesací trail – princezna Kačenka je rázné děvče, čekejte svižný sjezd plný zatáček. Střední obtížnost.
7. Zmijovka – 1,23km – klesací trail – od začátku klikatý sjezd s možností užít si adrenalinovou jízdu plnými doušky. Střední obtížnost.
8. Pytlácký trail – 1,28km – klesací trail – cesta dolů nebyla nikdy tak krátká a rychlá…Maximální soustředění nutností. Obtížnost střední.
9. Spojovací trail – 0,65km – klesací trail – přejezd po hřebeni Valčenky – Nad Zdobnicí. Mírná obtížnost.